Logo Riviéra Hamr

Lokalita

Riviéra Hamr se nachází v přívětivé krajině Podralska, typické svými vápencovými skalami, borovicovými lesy a půvabnými meandry řeky Ploučnice. Zatím turisticky málo objevená oblast Vám nabídne tolik potřebný klid, relaxaci, ale i nepřebernou možnost aktivního odpočinku při sportovních a turistických aktivitách.

Během chvíle se dostanete do Lužických i Jizerských hor, ale i  za hranice Německa.  Můžete navštívit malá saská městečka typická svými podstávkovými domy, středověký hrad Oybin (23km), vzdušné lázně Jonsdorf (28km), půvabné historické město Bautzen (80km), či nakoupit v blízkém městě Zittau (30km).

Tečky
Outdoorové vyžití

Turistika, cykloturistika, golf, ale i jízda na koni nebo kanoe na řece Ploučnici. To vše Vám nabízí okolí Hamerského jezera. Máte rádi adrenalin? Zkuste vodní lyže nebo waterboard v centru vodního lyžování ve Stráži pod Ralskem 5 km od Hamru na Jezeře. Rybaříte? Pouhých pár metrů od Vašeho domu najdete ideální možnost rybolovu.

 

kola

Koupání a rybaření Lyžování na dosah 5 Golfových hřišť Cykloturistika
a in-line bruslení

Písečná pláž na protilehlé straně jezera v Hamru je jedna z nejkrásnějších v ČR. Pláž se nachází cca 10 minut pěší chůze podél jezera. Na dosah, přesto dostatečně daleko na to, aby Vás nerušil plážový ruch při odpočinku u Vašeho domu.

Ještěd (22 km) nabízí milovníkům sjezdového lyžování 9 km upravených sjezdovek. Další možnost lyžování v Jizerských Horách najdete  Bedřichově, na Špičáku u Tanvaldu.

Vyznavači běžeckého lyžování mají na dosah Jizerské hory s rozsáhlou sítí upravených běžeckých stop. Jizerská magistrála patří k nejdelším běžeckým tratím v celé republice.

Ypsilon Golf Liberec, jedno z nejlepších golfových hřišť v ČR, se nachází 33 km od Hamru na Jezeře.

Další možnosti golfu jsou Ranč Malevil s golfovým hřištěm i možností jízdy na koni (18 km), Golf Club Ještěd ve Světlé pod Ještědem (12 km), Golf Club Liberec v Machníně (27 km) a Golf Club Grabštejn (35 km).

V okolí Vašeho rekračního domu najdete bezpočet značených cyklotras pro pohodové cyklisty i pro náročné sportovce. Pokud jste milovníci in-line bruslení, ohromí vás nově vybudované a dokonalé asfaltové in-line stezky v délce až 10 km, které spojují Hamr na Jezeře, Stráž pod Ralskem a Osečnou.

Turistickou mapu naleznete zde.

MENU KONTAKT SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Pozemky
Typy domů
Vizualizace
Lokalita
Kontakt

Ing. Helena Gajdošová
(+420) 724 211 800
rivierahamr@seznam.cz
Ing. Helena Gajdošová facebook stránka Riviéra Hamr YouTube stránka Riviéra Hamr
Logo patička© 2016 , All Rights Reserved, Developed by 5Q.